Druk UV Kraków – nowoczesna technologia druku cyfrowego

 
 

DRUK UV

FREZOWANIE CNC
CNC
POLE ROBOCZE
410x210cm


DIBOND - PLEKSI - PCW
MDF - SKLEJKA - INNE

Szczegóły
 
 
 

Inne – nowoczesny druk UV
na każdym materiale

Stosowana przez nas technologia UV pozwala nam na drukowanie na niemal każdej powierzchni – na szkle, pleksi, PCW, PCV, HIPS, stadur, dibond, lacobel i wielu innych. Dzięki wykorzystaniu plotera o polu roboczym 305×250 cm oferujemy druk wielkoformatowy.

Dowolnie wybrane napisy oraz grafiki mogą znaleźć się na panelach podłogowych, gadżetach reklamowych, szyldach, frontach meblowych, stołach, taflach szklanych, ścianach czy sufitach podwieszanych. Wszystko to sprawia, że druk UV znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Nie tylko w reklamie, ale też przemyśle i aranżacji wnętrz.

Drukowanie UV to wszechstronna technologia, która zapewnia wysoką jakość materiałów, szybki czas schnięcia oraz odporność na ścieranie i wpływ czynników zewnętrznych. Nasza firma korzysta z plotera Canon Oce Arizona 460XT o polu roboczym, obsługującym paletę CMYK i podwójny kolor biały.

Zapewniamy sprawną, terminową realizację, a także dostawę gotowych produktów do Klientów na terenie Krakowa i okolic. Dojeżdżamy między innymi do takich miast jak Skawina, Wadowice, Kalwaria, Tarnów, Myślenice, Wieliczka.